CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Działamy z pasją, pamiętając o wizji. W social mediach czujemy się jak ryba w wodzie. A dokładniej jak złota rybka. Spełniamy życzenia, a czasem dokonujemy cudów. Trzymamy rękę na pulsie lub sami nadajemy ton. Jesteśmy w samym centrum social-mediowych trendów. Współpracując z nami masz pewność, że lepiej i bardziej na czasie się nie da.

Skupiamy wokół siebie ekspertów i praktyków, którzy działania w social mediach prowadzą od 2008 r. Pod marką „werbrand – social media z wizją” działamy od listopada 2016 r.

Lubimy się dzielić. Uczymy, jak skutecznie wykorzystywać social media i nowe technologie. Zdobytą przez lata wiedzę przekazujemy podczas warsztatów, szkoleń, wycieczek i eventów. Pomagamy firmom, instytucjom i seniorom.

Reklama w Social Mediach

Kampanie reklamowe Google, Facebook, Instagram,
pomagamy dotrzeć do właściwych grup docelowych

Obsługa w Social Mediach

Facebook, Instagram, Google, TikTok, Tripadvisor – nie musisz być wszędzie. Bądź tam, gdzie Twoi klienci

Fotografia

Organizujemy sesje zdjęciowe uwzględniające specyfikę social mediów.

Instareporter

Przeprowadzamy w social mediach relacje z eventów. Dostarczamy w czasie rzeczywistym treści przygotowane do publikacji.

Warsztaty i szkolenia

Pokazujemy jak fotografować i obrabiać zdjęcia za pomocą smartfona, uczymy jak prowadzić profile firmowe w social mediach.

Public relations

Pomagamy w komunikacji z mediami. Promujemy wydarzenia specjalne i pokazujemy projekty z najlepszej strony.

Adrian Werner

Reprezentuję werbrand – social media z wizją – agencję, która od 2016 roku konsekwentnie udowadnia, że jakość treści audiowizualnych w social mediach ma ogromne znaczenie.

Współzarządzam i animuję @Igersgdansk – jedną z najbardziej aktywnych w kraju społeczności skupionych wokół Instagrama i fotografii mobilnej.

Prowadzę autorskie warsztaty fotografii mobilnej, jestem pomysłodawcą i organizatorem projektów wykorzystujących popularne aplikacje mobilne.

Robię zdjęcia – architekturze, ludziom, miastom, życiu codziennemu. Przekazuję swoją wiedzę innym. Cały czas uczę się i z entuzjazmem podchodzę do każdego nowego wyzwania. Bardzo lubię to, co robię.

„Obsługuję „fejsbuki”, „instagramy” i inne „sosziale”. Doradzam, jak najlepiej wykorzystać mobile social media do promocji i komunikacji z otoczeniem i klientami.

Przez wiele lat byłem odpowiedzialny za projekty Public Relations, CSR, wolontariatu pracowniczego – pracując w jednym z największych przedsiębiorstw i pracodawców Pomorza. Współpracuję z kluczowymi podmiotami w regionie.