CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Prowadzimy profile firmowe oraz tematyczne, przeprowadzamy sesje zdjęciowe, szkolimy i uczymy z obsługi smartfonów, fotografii mobilnej, obróbki zdjęć przy pomocy użytecznych aplikacji. Organizujemy wydarzenia specjalne oraz wycieczki.

Dziś w internecie treści bez obrazów przemykają niemal niezauważenie. To co mamy do przekazania otoczeniu powinniśmy atrakcyjnie zilustrować – zdjęciami, wideo, interesującą relacją na żywo.

Jesteśmy grupą pasjonatów rozwiązań bazujących na sile „wizualnego kontent marketingu”, czyli Instagrama, Facebooka, Google czy Pinteresta. Fascynuje nas, jak te aplikacje wpływają na rzeczywistości oraz podejście do komunikacji i promocji. Bacznie obserwujemy rozwój wizualnego marketingu w innych krajach, trzymamy rękę na pulsie lub sami nadajemy ton. Słowem – jesteśmy w samym centrum socialmediowych trendów, więc współpracując z nami masz pewność, że lepiej i bardziej na czasie się nie da.

Naszym partnerom oraz klientom proponujemy odważne lub wyważone rozwiązania – zawsze jednak wyróżniające markę na tle krajowej konkurencji i dopasowane do specyfiki polskiego użytkownika.

Pod marką werbrand działamy od listopada 2016 r. Skupiamy wokół siebie ekspertów i praktyków, którzy działania w social mediach prowadzą od ponad ośmiu lat, a doświadczenie w Public Relations zdobywali przez minioną dekadę.

Z pasją przekazujemy również zdobytą latami doświadczeń wiedzę – podczas warsztatów, wycieczek, eventów. Współpracujemy z instytucjami publicznymi, gminami, partnerami biznesowymi.

Instagram

Prowadzimy projekty wizerunkowe, organizujemy konkursy i kampanie na Instagramie, rozwijamy profile firmowe.

Social Media

Facebook, Google, Pinterest, Twitter, Tripadvisor – pomagamy wybrać właściwe narzędzia, proponujemy strategie i realizujemy je.

Fotografia

Organizujemy sesje zdjęciowe uwzględniające specyfikę social mediów.

Instareporter

Przeprowadzamy w social mediach relacje z eventów. Dostarczamy w czasie rzeczywistym treści przygotowane do publikacji.

Warsztaty i szkolenia

Pokazujemy jak fotografować i obrabiać zdjęcia za pomocą smartfona, uczymy jak prowadzić profile firmowe w social mediach.

Public relations

Pomagamy w komunikacji z mediami. Promujemy wydarzenia specjalne i pokazujemy projekty z najlepszej strony.

Adrian Werner

współzarządza i animuje @Igersgdansk – jedną z najbardziej aktywnych w kraju społeczności skupionych wokół Instagrama i fotografii mobilnej. Prowadzi autorskie warsztaty fotografii mobilnej, jest jest pomysłodawcą i organizatorem projektów wykorzystujących popularne aplikacje mobilne. Wcześniej przez wiele lat odpowiedzialny za projekty Public Relations, CSR, wolontariatu pracowniczego – pracując w jednym z największych przedsiębiorstw i pracodawców Pomorza, a także współpracując z wieloma podmiotami w regionie.

Obsługuję „fejsbuki”, „instagramy” i inne „sosziale”. Doradzam, jak najlepiej wykorzystać mobile social media do promocji i komunikacji z otoczeniem czy klientami.
Robię zdjęcia – architektury, ludziom, miastom, życiu codziennemu. I przekazuję swoją wiedzę innym. Cały czas uczę się i z entuzjazmem podchodzę do każdego nowego wyzwania. Bardzo lubię to, co robię.